Czy zakłady sportowe: lepsze online?

Jesteś miłośnikiem zakładów sportowych? Przygoda z nimi dostarcza Ci wiele emocji, więc regularnie odwiedzasz kolektury licząc, że tym razem na pewno się uda? Pamiętasz, jak pierwszy raz trafiłeś w takie miejsce, towarzysząc zaawansowanemu w zakładach bukmacherskich koledze i od tego czasu tak się jakoś składa, że często przechodzisz w pobliżu. A może wreszcie warto coś zmienić? W większości państw na świecie dostępne są obecnie zakłady sportowe online. Warto z nich skorzystać, bo mają wyraźną przewagę nad tradycyjnymi.

Zalety zakładów bukmacherskich w sieci

Jakie są powody, aby zacząć grać online? Jest ich dosyć dużo. Po pierwsze, bukmacherzy internetowi ponoszą niższe koszty własne: nie muszą opłacać dużej liczby pracowników czy płacić za wynajem lokali, często w centrach dużych miast. Dlatego są w stanie zaoferować swoim wyższe kursy. Po drugie, grając online możemy otrzymać szansę na korzyści w formie darmowych zakładów i różnego rodzaju bonusów. To jeszcze więcej świetnej zabawy i jeszcze większy dreszczyk emocji. Przykładem jest choćby eWinner Kod promocyjny – na każdego nowego użytkownika, ale także ci “starzy” mogą liczyć na ciekawe promocje.

Nie bez znaczenia są także wygoda korzystania z usług bukmacherskich i ich dostępność. Robiąc zakłady online oszczędzasz czas i pieniądze: nie musisz jechać czy iść do kolektury, niekiedy dość odległej, i na dodatek stać w kolejce, kiedy akurat zgromadziło się wielu chętnych graczy. Po prostu włączasz komputer i już. Korzystając z usług bukmachera w sieci, możesz wyeliminować podnoszący ciśnienie pośpiech. Masz przecież możliwość obstawić mecz tuż przed jego rozpoczęciem, a nawet już w trakcie jego trwania. Takiej szansy nie ma w placówkach tradycyjnych, a jest to znaczące udogodnienie. Od pewnego czasu jest też możliwość oglądania meczu na żywo na stronie firmy. Mówiąc o zaletach zakładów w sieci, nie sposób pominąć o wiele szerszej oferty: internetowe placówki bukmacherskie pozwalają codziennie wybierać z ogromnej liczby zakładów. Zakłady online to również łatwy dostęp do ogromnej bazy statystyk, które można przeglądać do woli w każdej chwili. Sieć daje także idealne możliwości zastosowania rozmaitych taktyk gry. Typując surebety, stosując progresję czy inny system można zarobić więcej i łatwiej. Warto też wspomnieć, że bukmacherzy internetowi z reguły oferują kasyno, zdrapkę, pokera czy inne gry. A jeśli nie jesteś zadowolony – masz możliwość wycofania pieniędzy i powrotu do tradycyjnego obstawiania.

Legalni bukmacherzy online dostępni w Polsce

Liczba bukmacherów, działających w języku polskim, jest ogromna. Należy jednak pamiętać, że legalne usługi dla osób mieszkających w naszym kraju mogą oferować jedyni posiadający licencję MF (w przypadku wątpliwości wykaz legalnych bukmacherów online można znaleźć na stronie Ministerstwa Finansów). Obecnie działa w sieci 18 bukmacherów z zezwoleniem na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Należą do nich m.in. Fortuna, STS, forBet, Totolotek, Totalbet, Etoto, PZBuk, BETFAN, Betclic, eWinner, TRAF Zakłady Wzajemne oraz Polski Bukmacher.

Fortuna Zakłady Bukmacherskie Online to firma, która stanowi część składową największej w Europie Środkowej i Wschodniej grupy prowadzącej zakłady wzajemne Fortuna Entertainment Group. Na polskim rynku działa od 20 lat. Jako legalny bukmacher przyjmujący zakłady na wyniki wydarzeń sportowych angażuje się we wspieranie polskiego sportu.

Największą polską firmą bukmacherską jest STS. Działa przez stronę internetową, aplikację mobilną oraz stacjonarnie w prawie 440 punktach, przyjmując zakłady na wyniki wydarzeń sportowych i społeczno-politycznych. Daje możliwość oglądania na żywo transmisji wydarzeń sportowych. Z inicjatywy STS powstała fundacja Sport Twoją Szansą, zajmująca się wspomaganiem utalentowanych polskich sportowców.

Art.spons.